23 Mart 2013 #1701323

D&R İlgisizlik ve Saygısızlık!

21.03.2013 tarihinde Magnesia avm'deki D&R mağazasına daha önce gördüğüm ve inceleyemediğim bir kitabı incelemek ve almak amacıyla eşimle beraber gittim. Diğer ürünlerin açıkları olmasından dolayı paketin ( şeffaf elle bantlanmış poşet) kenarından açıp bakmak istediğimde bayan bir çalışan bana onların açılmadğini söyledi ve arkasını döndü. Bende kasadaki arkadaştn o ürünü almak istediğimizi ve teşhir ürünü olmadığının söylendiğini ilettik.


Çalışanın yanına gittiğimzde bunu kasadan önce ona iletmemizi söyledi ve bizde bizle ilgilenmedigni söyledik. Kabalaşan bir tavırla bize burda sığdıramadığım bir dünya laf söyledi ve herşeyi söylememiz mi lazm gibi cümleler kullandı. Bir daha gidermiyim, asla!

Mustafa 217 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, 01.05.2013 tarihinden itibaren, Sikayetvar.com’dan aktif olarak sizlere hizmet vermeye başladığımızı bildiririz. Şikayetiniz halen devam etmekte ise http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support alanından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön