21 Mart 2016 #5141029

D&R Hasarlı Ürün Geri Alınmıyor!

Yukarıdaki numarayla kayıtlı siparişim, hediye paketi olarak tarafıma teslim edildi. Hediyeyi verdiğim kişi tarafından hediye açıldığında, düğmesinin kırık ve kullanılamaz halde olduğunu gördüm ve rezil oldum. Bunun üzerine ürünü, müşteri temsilcisinin talimatı doğrultusunda, Yurtiçi Kargoyla ve içerisinde "iade talep" ediyorum notuyla gönderdim.


Üzerine, hiçbir departmandan ne açıklama ne telefon gelmeden ürün aynı vaziyette, bir süre sonra tekrar bana geldi. Tekrar aradım ve yine not yazarak Yurtiçi Kargoyla göndermem istendi. Yine yolladım ve ürün 21.3.2016'da tekrar hiçbir mail ve açıklama yapılmadan bana geri gönderildi.


Sözde görüşmelerin kayıt altına alındığını iddia eden bugün görüştüğüm bayan da bana ilk kez, tutanak tutturmanız gerekiyordu açıklamasını yaparak bu kırık ve kullanılmaz ürünle beni baş başa bıraktı. Resimdeki düşme kargoda nasıl kırılır sağlam kutuda?

Şirvan 147 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

  • Şirvan21 Mart 2016

    Bugün görüştüğüm müşteri temsilcisi, kargo ile tutanağı paketin geldiği gün tutmam gerektiğini belirtiyor. Paket, hediye paketi. Kayıtlarında bu görünüyor. Hediye paketini doğal olarak açamayacağım belli. Nasıl aynı gün kırık olduğunu görüp tutanak tutulabilirdi? Tüm bu sorularıma klasik ve standart cevaplarla geçiştirildi. Neden hiçbir bilgi verilmeden ürün gönderiliyor, ben mi sürekli szii aramak zorundayım tespitime de, "yoğunluktan aranamamışsınızdır gibi garip bir cevap veriliyor. D&R ın prestijini olumsuz etkileyen; 1-Müşteri temsicileri (bu konuda görüştüklerimin tamamı) 2-Bu kırık ürünü, umarsızca hediye paketine koyup gönderen sorumsuz personelle ilgili tedbirler alınmasını talep ediyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön