21 Mart 2015
Yorum Yap
#3127930

D&R Eve Teslim Olacak Kargomu Şubeden Aldırdılar

D&R internet sitesinden kitap aldım kargo ücretini eve teslim olarak ödedim. Fakat kendi hataları yüzünden kargomu şube teslimi göndermişler, özür bile dilemediler. Kargo şirketi aradı kargonuz var gelin alın dedi; Ama eve teslim olması gerekiyor dedim. Hayır dediler Şube teslimi gönderilmiş dağıtıma çıkartamayız. Üstüne işimden izin alıp şubeye gittim zamanımı çaldılar ve yok yere uzakta olan kargo şubesine gitmek için yol parası ödedim.
Verdikleri cevap "Sayın Müşterimiz,Siparişiniz teslim edildi olarak görülmektedir!

Özgür 1.497 Okunma

Cevaplar

 • Özgür22 Mart 2015

  Tek bildiğiniz sipariş numarasını isteyip durmak. Telefondan ayrı mailden ayrı buradan ayrı... Çözüm var mı yok. D&R internet sitesinden alışveriş yapmayın başınız ağrımasın. Kargolarınızı hatalı gönderiyorlar sonra peşinden koşuyorsunuz teslim almak için. Hele bir sorun olursa çözme becerileri yok. Müşteri hizmetleri diye bir şey yok! Bir kargoyu düzgün gönderemiyorsanız lütfen bu işi yapmayın iyi yapanlara bırakın.

 • Özgür21 Mart 2015

  Kopyala yapıştır mesajlarla müşteri hizmetleri olmaz. Kargomu neden adres teslimi değil de şube teslimi gönderdiniz. Kargomu alabilmek için yok yere verdiğim yol parasını ve kaybettiğim zamanımı geri verin.

 • Özgür21 Mart 2015

  Tekrar "Kargonuz teslim edilmiş görünüyor" diyecekseniz lütfen bu sorunla ilgilenmeyin! Okadarını ben de görüyorum. Siz bakmak istediğiniz yerden sorunlara bakıyorsunuz. Çözüm var mı yok.

 • Özgür21 Mart 2015

  w031576531

 • D&R Temsilcisi21 Mart 2015

  Sayın Müşterimiz, Siparişinizi kontrol edebilmemiz için W ile yada 399 ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hİzmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler