28 Ocak 2014 #2262382

D&R Elindeki Ürünü Kargoya Veremiyor

16 Ocak tarihine internet sitesinden alışveriş yaptım. 18 Ocak'ta arayıp ne zaman göndereceklerini sordum. İşim gereği şehir dışına çıkıyorum. Bana 22 Ocak'ta gönderileceği söylendi. Çünkü ürünlerin tedarik süresi ve ne zaman gönderileceği belli değil. Sonuçta 18 Ocak günü gönderildiğini öğrendim. Pazartesi sabahı kargo şubesi açılmadan oradaydım. Henüz ellerinde olmadığını, dağıtım merkezinde olduğunu ve 2-3 saat sonra ellerinde olacağını söylediler. Vaktim olmadığından bekleyemedim. Yönlendirme yapabileceklerini fakat D&R'dan e-posta gönderilmesi gerektiğini söylediler.


Sonrası kabus başladı. Bende müşteri hizmetlerini arayıp bunu söyledim. Yapılacağı söylendi. O gün kargo şirketinden "evinize geldik bulamadık" mesajı geldi. Salı günü tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Zaten böyle bir uygulamaları olmadığını, ürünlerin iade olacağını ve sonrasında beni arayıp bilgilendireceklerini ve tekrar yollayacaklarını söylediler. 23 Ocak'ta iade oldu. Takiben 25 Ocak'ta yine aradım.


İade ürünlerin Pzts veya Perşembe gönderildiği söylendi. 28 Ocak, az önce yine aradım. Yine bilgilendirileceğim söylendi. Bu nasıl bir çalışma şekli? Ellerindeki ürünü kargoya vermekte zayıf mı? Kafam almıyor. Yarına kadar(29 Ocak) göndermezlerse siparişimi iptal edeceğim.


Alıp alacağıma da pişman oldum.

Can 42 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

  • Can02 Şubat 2014

    Bu kadar kötü olabileceğini tahmin etmemiştim. İlgi sıfır, bilgilendirme sıfır, müşteri memnuniyeti umurlarında değil. Ankette kurumsal yöntem demişsiniz; öyle bir yöntemleri yok. İptal edilmesini istediğim siparişimin ne zaman iptal edileceğini bilmediğim gibi bu konuda bilgilendirme yapılmayacağından da eminim. Herhalde 6 ay falan sürer. Şikayetvar.com D

  • Can31 Ocak 2014

    Beklenen son... 28 Ocak'ta bana hangi adrese göndereceklerini sordukları e-postayı almamdan sonra iki defa daha aramama ve e-posta atmama rağmen ses seda yok. Az önce müşteri hizmetlerini arayıp siparişimin iptal edilmesini istemek zorunda kaldım. Böyle büyük bir firmanın bu kadar düzensiz, sistemsiz ve vurdum duymaz olması beni gerçekten çok şaşırttı. Müşteri hizmetlerinin işleyişin hiçbir safhasından haberi, bilgisi yok. Sadece kayıt oluşturup; "Bilgilendirme sağlanacak." diyorlar. Demek ki firma büyük ama yöneten zihniyet küçükmüş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön