19 Aralık 2014

D&R Eksik Ürün Yolladı!

D&R internet sitesi üzerinden satın aldığım ürün eksik gönderilmiş. Konuyu iletmek için web sayfasında bulunan "Bize ulaşın" formunu dolduruyorum fakat gönderme işlemi gerçekleşmiyor hata veriyor. Müşteri hizmetleri hattını arıyorum bütün gün başka müşterilere hizmet verildiği için bir türlü bana sıra gelmiyor (en az 10 defa denedim ve her denediğimde minimum 2 dk bekledim). Yani anlayacağınız problemimi firmaya bir türlü aktaramıyorum. Lütfen bir şekilde size ulaşabileyim, firmaya olan güvenim zedeleniyor.

Yasin 150 Okunma

Cevaplar

 • Yasin06 Ocak 2015

  Bir daha asla asla ve asla...

 • Yasin29 Aralık 2014

  En son mesajıma bir dönüş yapılmadı, D&R Müşteri ilişkilerine tebrikler. 2 haftadır beni yıprattınız, firmanıza olan güvenimi bitirdiniz. Firmanızın bu tutumunu elimden geldiğince her ortamda dile getirip asıl yüzünüzü herkese anlatmak boynumun borcu oldu. En azından başkaları sizlerle uğraşmak zorunda kalmaz.

 • D&R Temsilcisi24 Aralık 2014

  Sayın Müşterimiz, Ürünü faturası ile beraber değişim için konuyu anlatan bir not ile yurtiçi kargo karşı ödemeli olark merkez adresimize göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • D&R Temsilcisi24 Aralık 2014

  Sayın Müşterimiz, Üründe eksik olan kartlar mıdır? İletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Yasin22 Aralık 2014

  Sıkıntımı iletebilmem için müşteri hizmetleriyle görüşmek istiyorum fakat tüm iletişim yolları kapalı bunu daha önce belirtmiştim. Buradan halledebilecekseniz sipariş numaram: WK35923903. Saygılarımla.

 • D&R Temsilcisi22 Aralık 2014

  Sayın Müşterimiz, Siparişinizi kontrol edebilmemiz için W ile yada 399 ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön