03 Şubat 2014 #2272810

D&R Eksik Ürün ve Para İadesinin Yapılmaması

Online siparişimde yer alan kitaplardan 2si gelen faturada olmasına rağmen, kutu içinde çıkmamıştır. Bunun üzerine defalarca D&R'ın online sistemine teslimatı eksik yapılan kitaplarla ilgili şikayetimi belirtmeme ve yine birçok kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen teslimatta bana sorun yaşattıkları eksik ürünlerle ilgili çözüme dair net bir gelişme olmamıştır. Eksik ürünlerin gönderimi yapıldı bilgisi vermiş olmalarına rağmen herhangi bir teslimat olmamıştır, verdikleri numara eski teslimata ait bir numara çıktı.


Onun üzerine yine arama, mail ve online şikayet üzerine gelen yanıtta para iadesinin yapılacağı belirtiliyordu ancak 29.12.2013 tarihinden beri herhangi bir iade işlemi yapılmamıştır.

Sena 75 Okunma

Cevaplar

 • Sena27 Şubat 2014

  D&R tarafından gelen mailde eksik kitap isimleri sorulmuştur. Yanıt vermiş olmama rağmen henüz bir gelişme olmamıştır. 42,99 TL'lik tutarının iadesini rica ederim!!

 • Sena12 Şubat 2014

  Mailde yine aynı soru var; eksik kitapların ismi nedir?... ve benden yine aynı cevap... ve yine sonuç yok!!!

 • D&R Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • D&R Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, Siparişinizi kontrol edebilmemiz için W ile yada 399 ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&r Müşteri Hİzmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön