20 Ocak 2014 #2244478

D&R Eksik Gönderilen Kitap

İnternetten 6 adet kitap siparişi verdim. Bunlar 2 kargo halinde bana gönderildi. Kargoların birinde 5 kitabın diğerinde de 1 kitabın faturası vardı. Fakat 5 kitabın olduğu kargoda sipariş etmiş olduğum 1 kitap eksikti. Pazartesi günü Müşteri servisini aradığımda hemen ilgileneceklerini ve bana döneceklerini söylediler. Ama dönmediler. Çarşamba günü tekrar aradım. Çok özür dilediler, depoya söylediklerini ve hemen bana geri dönüp kitabı göndereceklerini söylediler.


Aradan 5 gün geçmesine rağmen hala geri dönmelerini bekliyorum. İlk sipariş verdiğim ve parasını ödediğim kitap 17 gündür elime geçmedi ve beni bilgilendireceklerini söyleyip geri dönmediler. Web'den satış bir güven işidir.

Uğur 211 Okunma

Cevaplar

 • Uğur'un Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

  Dün benim açımdan çok şaşırtıcı bir gelişme yaşandı. Aradan yaklaşık bir ay geçtikten sonra D&R müşteri servisinden birisi beni aradı. Kitabı temin ederken başlarına gelmedik iş kalmamış ama yılmayıp kitabımı temin etmeyi başarmışlar. Hiç vakit kaybetmeden kargo şirketine bile vermişler. Kulaklarıma inanamadım, gözlerimden yaşlar boşaldı, evde bir bayram havası esti, dışarı çıkıp halay çektik. Ama hala aklımda bir soru işareti vardı. Verdikleri kargo numarasını kontrol ettim. Evet doğruydu. Kitabım D&R'ın dediği gibi kargo şirketine verilmişti. Bu mutluluğu(!) bana yaşattığın içi teşekkür ederim D&R...

 • Uğur29 Ocak 2014

  Bugün saat 09.36'da D&R müşteri servisini aradım. 1 aydır gönderilmeyen kitabımın akibetini sordum. İşlemlerin tamamlandığını ve bu hafta içi elinizde olacağını söyledi. Ne zaman diye tekrar sorunca "bu hafta içi" dedi. Şu anda sizden gelen ürününüz "24.01.14 tarihinde sevk edilmiştir" mesajıyla küçük dilimi yutma aşamasına gelmiş bulunmaktayım. 24.01.2014 tarihinde gönderdiğiniz ürünü Amerika'dan yollamış bile olsanız şu anda elimde olması gerekirdi. Siz müşteriyi aynı zamanda CAHİL' de mi zannediyorsunuz. Birisi ürününüz hafta içi sevk edildi diyor, biriniz 24.'de gönderdik diyor. Bu YALAN politikanız D&R'ın kurumsal kimliği mi?

 • D&R Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, Eksik ürününüz 24.01.14 tarihinde sevk edilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Uğur27 Ocak 2014

  Bugün D&R'dan bana gelen maille tekrar başa döndük, eksik olan kitabımın adını istediler. RESMEN BENLE DALGA GEÇİYORLAR...

 • Uğur27 Ocak 2014

  Sayın D&R; Çok özür dileyerek sizi tekrar rahatsız ediyorum. Aradan 27 gün geçmesine rağmen bana hala dönüş yapmadınız. Eminim; müşteriden çok daha önemli başka işleriniz vardır, kafanızı yoğunluktan kaldıramıyorsunuzdur. Ayrıca; sizin bana göndermediğiniz ve ödemesini yapmış olduğum kitabın parasını hayır işlerinde de kullanıyor olabilirsiniz. Sizin gibi çok saygın bir kuruluşu utanarak rahatsız ediyorum. Kusura bakmayın lütfen ama size de zahmet olmazsa benim kitabımı ne zaman gönderebilirsiniz ya da gönderecek misiniz? Saygılarımla...

 • Uğur25 Ocak 2014

  25. gün'e geldik. D&R'dan ne geri dönen var, ne de bir haber var. Parasını ödediğim kitabın akıbeti hakkında en ufak fikrim yok. Yeni farkettim, benim banka dekontumu, tarihini isteyen D&R kendi mesajını buradan silmiş. Bu şikayetlerimi yok mu sayacaksınız?

 • Uğur24 Ocak 2014

  Bugün 24. gün hala kitabım elime geçmedi. D&R zordaysa beni arayıp benden bağış isteyebilirdi. Bunu ben ve şirketimdeki arkadaşlarım değerlendirip size memnuniyetle yardımcı olabilirdik veya ilanlarınızda 6 kitap parasına size 5 kitap göndeririz deseydiniz 6. kitabı daha ucuz bir kitaptan seçerdik.

 • D&R Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Uğur22 Ocak 2014

  Dün istediklerini mail attım. Ama hala bir haber, bir geri dönüş olmadı. Müşteriyle bu kadar dalga geçilmez.

 • Uğur21 Ocak 2014

  Kitabın ismini 2 kez telefonla bildirmiş olmama rağmen hangi kitabın olduğu hakkında hala bilginiz yok. Bir de şikayet formu düzenlediler telefondaki müşteri temsilcileri. Müşterilerinizin şikayetleriyle ilgilenmeyecekseniz neden müşteri temsilcisi diye bir birim koyuyorsunuz ki?

 • D&R Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, Eksik olan ürün ismini iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön