14 Ocak
#11447892

D&R Cevahir Mağazasında Yaşadığım Skandal

D&R Cevahir mağazasında yaşadığım bir olaydan bahsedeceğim. F**H** isimli şahıs şahsıma hakaret etti ve inanılmaz lakayıt bir tutum sergilendi, umarım gereği yapılır. Bugün hediye alacakken işlemimi yapan hanımefendiye hediye paketleriniz evde yapabileceğim şekilde mi diye bir soru yönelttim. F** H** isimli personeliniz sanki füze uçuracak, yapamayacak ne var gibi aklınca bir espri yapmaya çalıştı.


Doğal olarak şaşkınlığımı gizleyemedim ve sesimi yükselttim. Bunu yapamayacak kadar yeteneksiz misin, mal mal insanlar geliyor gibi konuşmalar yapılmaya devam edildi. Yöneticinize şikayetimi bildirdiğimde, yapabileceğim çok şey yok, işten mi atayım, merkeze şikayet edebilirsiniz dendi. Burda uzun saatler çalışılıyor, kafaları gidiyor gibi bir savunmayla karşılaştım.


Yapması gereken tek şey iyi günler, merhaba gibi basit diyaloglar kurmak olan personeliniz nasıl bu kadar kaba olabiliyor anlamak güç. Sanırım bu işe pek ihtiyaçları yok. Sürekli mağazasından ve online olarak alışveriş yaptığım D&R bugün beni oldukça şaşırttı ve hayal kırıklığına uğradım. Umarım gerekenler yapılır.

İrem İrem 2.600 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler