15 Ocak
#13451669

D&R 5 Günde Hâlâ Kargoya Verilmedi

W161809417 numaralı, 10.01.2020 tarihli, 416,22₺ tutarındaki siparişim hâlâ kargoya verilmiş değil. Aynı gün farklı yerlerden D&R dahil 4 alışveriş yaptım, diğer 3 kargo elime ulaşmasına rağmen siz hâlâ siparişi bile hazırlamış değilsiniz. O kadar gecikti ki halihazırda hiç okuyacak kitabım kalmadığı için o süreçte mağazanıza gidip iki kitap daha aldım. Mağazaya kadar gitmek istesem internetten sipariş vermezdim değil mi? Korkarım ki kargonun elime ulaşması çok daha fazla zaman alacak. Sizden daha ucuz, daha hızlı firmalar varken bu rehavetin sebebini anlamış değilim. (Hazır cevapları kopyalamak yerine, gerçekten ilgilenin lütfen.)

Furkan Furkan 727 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Furkan18 Ocak

    Fatura kesilmesine rağmen siparişim hâlâ kargoya verilmiş değil. Gecikmenin sebebi için bir bilgi bile verilmedi. İlk defa Web Sitenizden işlem yaptım ve günler geçmesine rağmen halen kargom elime ulaşmadığı için bundan sonra daha hızlı alternatiflere yöneleceğim. Hız yavaş ve fiyatlar ortalamanın üstünde. Politikalarını değiştirmen gerek D&R.

  • D&R Temsilcisi15 Ocak

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle yaşatmış olduğumuz bu olumsuz deneyimden dolayı firmamız adına özür dileriz. Siparişiniz de yer alan ürünleriniz temin / tedarik sürecindedir. Müşteri memnuniyeti adına tarafınıza iletilen 4 ile 12 iş günü temin-tedarik süreci tedarikçi firma yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Tarafımıza ulaşan siparişlerin anlık stok kontrolü depo birimimiz tarafından yapılmaktadır ancak satın almış olduğunuz ürünler stok sayısı yetersiz, bitmiş statüsünde görünmekte ise üretici ve tedarikçi firmalarımız ile temin süreci başlatmaktayız. Ürününüzün-ürünlerinizin en kısa süre içerisinde kargo firmasına teslim edilebilmesi adına siparişinizi Acil konumuna alıp, yetkili birimlerimize kaydınızı iletmiş bulunmaktayız. Sevgiler, D&R Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler