26 Mart 2013

D&R Yırtık Kitap Geldi!

D& R internet sitesinden kitap siparişi ettim 4 5 adet ciltli rus edebiyatı kitapları. Amaç yurtdışına çıkacak bir arkadaşıma hediye etmekti. Kitaplar gayet hızlı bir şekilde geldi ama iki kitabın kapağında yırtıklar, ezilmeler vs. vardı. Zaman dar olduğu için hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaştım ve derdimi aktardım. Ama karşıma muhatap olarak tahminen trilyoner babası olan şımarık bir kız çocuğu çıktı ve kurumsal bir firmaya yakışmayacak müşteri hizmeti sundu!

O zaman üstünde duramadım. Aklıma gelmişken girip yazayım dedim. Hem alışveriş yapacaklar faydalanır hem de her ne kadar firmadan alışverişi kessem de müşteri hizmetlerine çeki düzen vermelerine vesile olur düşüncesindeyim.

Fatih 182 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi11 Kasım 2013

    .

  • Fatih08 Kasım 2013

    Kitap benden 10 bin km uzakta şu an. Okuyan eline aldıkça şikayet devam eder ama bir faydanız olamaz artık.

  • D&R Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, 01.05.2013 tarihinden itibaren, Sikayetvar.com’dan aktif olarak sizlere hizmet vermeye başladığımızı bildiririz. Şikayetiniz halen devam etmekte ise http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support alanından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön