D&R Yaptım Dediği Para İadesi Gerçek Olmadı

Tuğba M. |

01.12.2013 tarihli siparişime ait iade işlemleri gerçekleşmiştir. İade bedeli toplamı olan 39.72 TL hesabıma iade edilmesi için gerekli olan bilgileri bildirdim. 27 Ocak'ta mail aldım hesabınıza paranız yatmıştır diye. Hesabımı kontrol ettim, para yok. Müşteri hizmetlerini aradım. Dekont gönderileceğini söyledi 1 ay geçti dekontta yok. Her hafta arıyorum müşteri hizmetlerini en geç yarın sizinle iletişime geçerler diyorlar

2 ay oldu arayan soran yok. Bu kadar büyük bir firmadan beklenmeyecek şeyler. Müşteri memnuniyeti sıfır, "müşteri hizmetleri " gereksiz bir birim halini almış çünkü 2 ayda taleplerime cevap alamadım. Tüketici haklarına ve dava yoluna başvurmayı düşünüyorum.

Müşteriye sonsuz değer veren D&R, büyüksün.

Etiketler :

Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba M.
  03 Nisan
  12:06

  Gerçekten nasıl bir sisteminiz var anlamıyorum..ben her hafta müşteri hizmetlerini arayıp yaklaşık 10dk derdimi anlatmakta geçiyor artı bana bunun maliyeti de var.."en kısa sürede sizinle iletişime geçilecek,gerekli birimlere iletim durumunuzu" diyorlar ve bu en kısa zaman bir türlü gelmiyor..zaman kavramınızı da çözemedim.gerekli birimler ne kadar yoğun..2 ayda dönüş yapamıyorlar..

 • 01 Nisan
  15:44

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 266 06 06 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri