29 Ağustos 2013

D&R Üst Üste İki Kez Ayıplı Ürün Gönderdi!

İki hafta önce D&R internet sitesinden indirimde olan bir ürün satın aldık. Ürün bir albüm kitap adı da "bebeğimin ilk yılları" heyecanla ürünün elimize ulaşmasını bekledik. Bebek bekliyoruz şu anda ve bu bebeğimiz için heyecanla satın aldığımız bir şeydi. Ürün elimize ulaştığında spiralli kısımdan kopan bazı yırtık kısımlar vardı. Biz de ürünü düzgünü ile değiştirilmesi için kargo ile geri gönderdik. Elimize tekrardan ürün geldi. gelen ürün tekrar sayfalarından yırtık geldi ve ilk gelen üründen daha kötü haldeydi.

Biz şimdi şöyle mi anlamalıyız; D&R'dan indirimli olarak aldığımız ürünler defoludur, yırtıktır, pırtıktır, vs? Şimdi ne yapalım? 2 haftadır heyecanla bekledik elde var sıfır.

Merve 136 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, 2. gönderdiğiniz paketin tarafımıza ulaşıp ulaşmadığı kontrol edilmektedir. Tarafınıza dönüş yapılacağı hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

  • Merve29 Ağustos 2013

    Konu ile ilgili başlatılan gerekli işlem nedir anlayamadım. Koskoca D&R durun biz size hatasız olanını gönderelim demeyecek mi? sizden hediye istemiyoruz sadece paramızın karşılığnı almak istiyoruz.

  • D&R Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön