D&R Ürünün Parası Alındı Ürün Gelmedi.

Özlem G. |

11.03.2015 tarihinde web sitesinden üyelik yaparken mail adresimi yanlış yazdığım için sipariş numarama ulaşamadım. Bu durumu fark edip D&R müşteri hizmetlerini aradım aynı gün dönüş yapılacağı söylendi ancak kimse aramadı. 2 gün sonra yeniden aradım ama yine dönüş yapan olmadı. Bugün (16.03) yeniden aradım kimse siparişin nerede olduğun ve ne zaman geleceğini bilmiyor ve kesinlikle ilgilenmiyor. Parasını ödediğim (Kredi Kartı ile) bir sipariş için bilgi bile alamıyorum. Müşteri hizmetleri sürekli kayıt alıyorum diyor ama 8 gündür bir sipariş ile ilgili bilgi veremediler. Elime ulaşacağından şüphe ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  16:01

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. Bildiriminiz konuyla ilgili departmanlarımıza iletilerek gerekli aksiyonlar alınacaktır.


  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Özlem G.
  20 Mart
  15:52

  Sizin göremiyoruz ve dolayısı ile ücreti size iade edeceğiz dediğiniz sipariş az önce elime ulaştı. Gerçekten nasıl bir sistem ile calıştığınızı anlayamadım. Ayrıca tekrar iletmek istiyorum ki müşteri hizmetleri temsilcileriniz inanılmaz kaba ve kesinlikle yardımcı olmuyorlar, sorunlarımızı yuvarlak cümleler ile geçiştiriyorlar sadece... .

 • 20 Mart
  14:04

  Sayın Müşterimiz,

  ozlem_ilarslan@hotmail.com adresinize mail gönderilmiştir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Özlem G.
  20 Mart
  11:37

  Tarafıma ulaşan hiçbir mail yok! Lütfen hangi mail adresime mail gonderildiğini belirtir misiniz!

 • 18 Mart
  19:54

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri