D&R Ürünümü Göndermiyor...

Bahadır A. |

w132889401 numaralı siparişimi verdiğim 6 gün oldu hala göndermediler, Amerika'dan İngiltere'den sipariş veriyorum 4 günde elimde oluyor! Bir an evvel siparişimin gönderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadır A.
  18 Aralık
  12:35

  NO:W132889401, 2 aralık'ta sipariş ettiğim ürünü 10 Aralık'ta tarafıma ulaştırarak rekor kırdılar, amerika'dan İngiltere'den sipariş veriyorum 4 günde elime ulaşıyor. Ulaşan ürün kusurlu, peluş oyuncak, üstünde derin çizikler var, hediye paketi dedik, paket açık, fiyat kupürü üstünde, faturası yırtık! İade ettim, değiştirin diye not yazdım,14 Aralık'ta ellerine ulaştı, takip numaram 107192813111, müşteri hizmetlerini aradım, bana 15 gün içerisinde yeni ürün gönderilecek diyorlar! Ben hayatımda böyle gevşek, müşteri memnuniyetinden bir haber bir firma görmedim! Utanma sıkılma yok 15 gün diyor,8 gün bekletip kusurlu ürün gönderiyor, bir de 15 gün daha bekle diyor! Derhal gönderin ürünü derhal!

 • Bahadır A.
  11 Aralık
  11:45

  Ayrıca iletişim mekanizmalarınızın hiçbiri çalışmıyor site içi mesajlaşmadan bir dönüş yok, onun dışında 4 tane mail adresinize mail attım, hiçbir cevap yok! Nasıl kurumsallık, nasıl müşteri hizmetleri, nasıl müşteri memnuniyeti pes doğrusu! Dr. Urundestek@dr.com.tr, info@dr.com.tr, bilgi@dr.com.tr, dr. Siparis@dr.com.tr

 • Bahadır A.
  11 Aralık
  11:42

  Ürün dün elime geçti. Ürün tamamıyla baştan savma paketlenmiş, faturanın ucu yırtık! Ürünü hediye diye paketlettik, not yazdırdık, fiyat etiketi üstünde! Hepsinden önemlisi ürünün arka kısmında (hırka) boydan boya bir çizik, 3-4 adet de 3-4 santimetre büyüklüğünde derin çizikler mevcut! Doğan Holding'in sahip olduğu D & R'a yakıştı mı bu? Hangi personel nasıl bunu bu şekilde paketliyor ve gönderiyor?! Ayıptır! Ürünü Yurtiçi Kargo ile yarın tarafınıza göndereceğim, ürünü alır almaz ivedilikle kusursuz bir ürünle değiştirip bana göndermenizi istiyorum.

 • 11 Aralık
  10:39

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinizin tarafınıza teslim edildiği bilgisine ulaşmaktayız.
  Konuya ilişkin bir sorun yaşanması durumunda tarafımıza bilgi iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri