30 Ocak 2014

D&R Ürünüm Elime Ulaşmadan Geri Gitti

23.01.2014 itibariyle yapmış olduğum W051085793 nolu siparişe istinaden; ürün tarafıma ulaşmadan firmaya geri gönderilmiştir. Konuyla ilgili ÇM yi aradığımda 'adreste bulunmadınız' dediler. Üstelik bir fiil evde bulunmama rağmen. Neden bilgilendirilmeden ürün gönderildi dediğimde 'biz ürünü gönderdik mi gönderdik, faturayı kestik mi kestik, bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi.' evet aynen bu cümleyi kullandı.

Bana vahiy yoluyla mı inecek ürünün geri gittiği? İnternet üzerinden alışveriş yapmış olduğum her site konuyla ilgili email, sms atıyor. Ya da arıyor. Siz ne münasebetle tarafımı bilgilendirmiyorsunuz? Evde olmama rağmen neden bu saçma sürece dahil oluyorum?

Şikayetçiyim.

Selen 116 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön