27 Mart 2015

D&R Ürün Bilgilendirme Hatası.

17.02.2015 tarihinde 550TL'ye ultimate klavye aldım. Bana renkli versiyonun bir daha stoklara gelmeyeceği söylendi. Hem bayi hem de internet şubesinden bu bilgiyi aldım ve mecburi olarak ultimate almak durumunda kaldım. Bugün gördüm ki kroma stokları tekrar yenilenmiş üstelik 510 TL'ye satışa başlanmış.

Yanlış bilgilendirme yaparak beni mağdur etmişlerdir. Stoklara geleceğini söyleselerdi bekleyebilirdim. Firmanın bu davranışını etik bulmuyorum. Ürünümün iade alınmasını veya kroma versiyonu ile değiştirilmesini talep ediyorum aksi halde yasal tüketici haklarımı kullanacağım. Ürünü Forum İstanbul D&R'den kredi kartıyla almıştım 6 taksitle. Gerekli işlem yapılsın lütfen.

Mert 314 Okunma

Cevaplar

 • D&R Temsilcisi14 Nisan 2015

  Sayın Müşterimiz, Konuya ilişkin tarafınıza ilettiğimiz bilgi dışında bir bilgi paylaşamamaktayız. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Mert 01 Nisan 2015

  Her mailde aynı bahaneyi yazıp durmayın bot gibi. Kesinlik belirten ifadeler kullanmayın firmanızda o zaman. Beni burada resmen kazıkladınız. 420 TL'ye sattığınız ürünü 550 TL'ye sattınız. İndirim falan da görmüyorum ben. Rezalet bir firmasınız. Daha ne alışveriş yaparım ne de yaptırtırım. Belki mahkeme çözmeyecek ama sosyal medya her şeyi halleder. Size gelecek satışlarınızda başarılar.

 • D&R Temsilcisi01 Nisan 2015

  Müşterimize konu ile ilgili bilgi verilmiştir.

 • Mert 31 Mart 2015

  Ben tavrınızdan hoşlanmadım. Beni mağdur edip sonra yağ gibi üste çıkmanız hiç etik değil. Koskoca firmanın iade almamak için 40 takla atması gerçekten çok acınası bir durum. Yazıklar olsun. Tüketici Haklarına gerekli dilekçeyi yazdım zaten. Bol şans.

 • D&R Temsilcisi31 Mart 2015

  Sayın Müşterimiz, Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön