D&R Üretim Hatalı Ürünü İade Almıyor.

Atilla K. |

Ankara Next Level D&R mağzasından aldığım Gorpo hero3+ black edition kamerası aldım. Fakat sürekli kitlenen kendi kendini kapan makineyi daha bir ay bile olmadan kullanamadığı söyleyip götürdüğümde bana 30 gün sonra teknik servisten geleceği söylendi.

Kullanıcıdan kaynaklı olmayan tamamen üretim hatası bir sebepten dolayı neden 30 gün beklemek zorundayım? Hiç kullanamadığım ürünüm asıl kullanım amacım olan günde maalesef teknik serviste olacak. Üretim hatası olan bir ürün 30 günde nasıl tamir edilecek? Yenisini yapsalar daha kısa sürer kesin.

Etiketler :

Arızalı - Kusurlu Ürün Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atilla K.
  27 Ekim
  10:51

  Başlatılan gerekli işlemlerin ne olduğunu açabilir misiniz? Standart yazıyı kopyalayıp yapıştırmakla müşteri memnuniyeti sağlamak mümkün olmuyor maalesef.

 • 22 Ekim
  12:47

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri