09 Eylül 2014

D&R Ücret İadesini 1 Aydır Yapmıyor!

12 Ağustos Salı günü D&R'dan online kitap siparişi verdim. 50 TL 25 Krş. tutacak olan işlemi onayladıktan sonra mail adresime 64,46 TL'lik bir mail geldi. Mailde yazan kitaplar benim 2012 Mayısında verdiğim sipariş idi. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Sistemde anlık hata olduğunu ücretimin iade edileceğini söylediler.

19 Ağustos günü ücretiniz iade edildi diye mail geldi. Ancak banka yetkilileri D&R'dan ücret iadesi gözükmediğini söylediler. 19 Ağustos'tan beri ücret iadesi yapıldığına dair ekran görüntüsü talep ediyorum. Ama ısrarla gönderilmiyor.

Ben D&R'ın hatasından dolayı mağdur olduğum halde mağduriyetim giderilmiyor ve 1 aydır ücret iadesi yapılmıyor.

Burak 1.562 Okunma

Cevaplar

  • Burak10 Eylül 2014

    Hesabımdan çekilen 64,46 TL'nin sipariş kodu 3990672586 ama bu Mayıs 2012 tarihine ait. Müşteri hizmetlerinin bana söylediği mail adresine hesabımdan çekilen ücretin ekran görüntüsünü gönderdim. Mağduriyetiniz giderilecek cevabı aldım. Ama siz mağdur ettiğiniz kişinin mağduriyetini gidermek yerine talebime cevap dahi vermediniz. Bir hukuk fakültesi öğrencisi olarak; başta bana ücret iadeniz gerçekleşti diye gerçek dışı mail atan personeliniz olmak üzere, ilgili tüm birimler ve firmanız hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

  • D&R Temsilcisi10 Eylül 2014

    Sayın Müşterimiz, Siparişinizi kontrol edebilmemiz için W ile yada 399 ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hİzmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön