14 Haziran 2013

D&R Teslim Süresi ve Yetkili Birim!

10. 06. 2013 tarihinde internet üzerinden satın aldığım kitaplar 5 iş günü içerisinde gelmedi. Gelmediği gibi de müşteri hizmetlerinin anlamsız bant kaydına benzeyen laflarını dinlemek zorunda kaldım ve bir yetkiliye bağlanamadım. Yok, mola da yok.Yetkiliye aktarım yapamıyoruz. Siz nasıl müşteri hizmetlerisiniz,yardım etmek mi amacınız yoksa adamı delirtmek mi?Kitabımı 5 iş gününde getirmedin ve bunu bana haber vermedin bari stoklarda tükenmiştir yaz ben de almayayım.

Yazmıyorsan haber vermek zorundasın. Benim telimi niye alıyorsun o zaman alma. Ya İdefix bile sizden daha iyi hizmet veriyor. Yetkiliniz kim?Sıfatı ne?Top secret biri mi de bağlamıyorsunuz?Ayıp size be ayıp.

Sinem 291 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön