D&R Teslim Edilen Ürün Harap Durumda

Fatih Y. |

Firmadan sipariş ettiğim 4 adet kitap bugün elime ulaştı. Ancak içlerinden bir tanesinin (en yüksek ücretle satın aldığım) durumu oldukça kötü. Diğer kitaplarda hiçbir hasar olmadığı için kargoyla ilgili bir durum olduğunu düşünmüyorum. Kitabın acilen yenisiyle değiştirilmesini istiyorum, ancak sitede iade veya değişim durumlarında kargonun müşteriye ait olduğu bilgisi var.

Bu da neredeyse satın alınan ürünün fiyatını bir daha ödemek anlamına geliyor. Mağduriyetimin ivedilikle giderilmesini talep ediyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Y.
  11 Şubat
  11:33

  Evet konuyla ilgili nihayet mail aldım ve kitabı varsa düzgün bir kopyası ile değişim; sağlanamayacaksa da iade talebiyle firmaya gönderdim. Tabi ki kolay yol olan iade kesmeyi tercih ettiler. Kurumsal yaklaşımlarına bayıldım!

 • 05 Şubat
  09:45

  Sayın Müşterimiz,


  Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,

  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Fatih Y.
  05 Şubat
  09:44

  Firmanın tavrı karşısında şaşkınlık içerisindeyim. Site yönetimi tarafından şikayetin kendilerine iletilmesine rağmen bir arama dahi yapıp soruna yönelik en ufak bir girişimde bulunmadılar. Müşteriye ayıplı mal teslim edilmesine rağmen firmanın bir zahmet edip aramamasını daha büyük bir ayıp olarak değerlendiriyorum. Sorunum çözümlenmemiştir!

 • 05 Şubat
  09:35

  Sayın Müşterimiz,


  Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,

  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Fatih Y.
  05 Şubat
  09:28

  Firmanın tavrı karşısında şaşkınlık içerisindeyim. Site yönetimi tarafından şikayetin kendilerine iletilmesine rağmen bir arama dahi yapıp soruna yönelik en ufak bir girişimde bulunmadılar.