D&R Suadiye Arızalı Ürünün İadesini Yapmıyor!

Deniz A. |

Suadiye D&R’dan aldığım 2 adet kulaklıklardan biri arızalı çıktı, 3 gün sonra mağaza müdürüne ürünü teslim edip iadeyle ilgili soru sorduğumda ilgisizce "ürün iade işlemi 22 gündür" dedi. Aradan tam 48 gün geçti!

Defalarca mağazayı aradım. 2 defa aynı hatalı ürünü mağazaya kabul etmişler (çünkü çalışanlar iade işlemlerinden habersiz) üçüncü kez tekrar gönderelim firmaya deyip bu sefer
de ürün faturasını kaybettiklerini ve hatanın karşı firmadan kaynaklandığını iddia ettiler. 10 Nisan Cuma ve ürün hala yok! Sonuç olarak D&R 49.90 TL'lik bir ürün için bayağı uğraştırmış ve marka değerini aşağı çekmiştir. Çok daha pahalı bir ürün almış olsaydık vay halimize.

Etiketler :

Arızalı - Kusurlu Ürün Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  15:51

  Sayın Müşterimiz,

  Konuya ilişkin bilgi vermek amacıyla şikayetvar sitesinde bulunan numaranızdan arayıp tarafınıza ulaşamadığımızı bilgilerinize sunarız.


  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Deniz A.
  20 Mayıs
  17:53

  D&R başlattığı işlemler için bile geri dönüş yapmıyor.

 • 11 Nisan
  14:56

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri