D&R Site Destek Formu ve Twitter Geri Dönüş Olmadı...

Umit O. |

Sitenizden aldığım elektronik kitabı "kindle paperwhite2" elektronik kitap okuyucuda okuyamıyorum. Sizden hem siteniz üzerindeki formu doldurarak, hem de Twitter'dan yardım istedim, cevap bile yazmadınız. Sitenizde de yeterli yardım yok, elektronik kitap okuyucuda aldığım kitabı okumak istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umit O.
  04 Şubat
  19:51

  Sayın ilgili,
  indirmeden nasıl okumayı deneyebilirim. Okuyabilmem için indirmek zorundayım. İndirdiğim dosyayı Kindle ile açamıyorum, cevabınızın ne kadar yersiz olduğunu düşünmenizi dilerim. Müşteri memnuniyeti konusunda sorunu anlamanız, çözümünüz, süreciniz, ulaşılabilirliğiniz, internet siteniz açısından başarılı bir kurum olmadığınız görülüyor. Saygılarımla.

 • 04 Şubat
  11:24

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinize ait e-kitabı indirmiş olmanız sebebiyle iade sağlanamamaktadır.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Umit O.
  03 Şubat
  17:14

  Sipariş kodu w119125571

 • 03 Şubat
  16:42

  Sayın Müşterimiz,

  Konuya ilişkin e-kitabınıza ait sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Umit O.
  15 Ocak
  11:15

  Peki bunu satarken satış aşamasında niye hiçbir sayfanıza yazmıyorsunuz. Paramın geri ödenmesini istiyorum.

 • 15 Ocak
  11:12

  Sayın Müşterimiz,

  Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz E-kitaplar DRM (Digital Right Management-Digital Haklar Yönetimi) sistemiyle satılmaktadır. Satın almış oluduğunuz her E-kitap bir ID’ ye tanımlanmalıdır. Adobe’ den ücretsiz olarak alabileceğiniz bu ID’ ye göre kitaplarınız şifrelenir ve o ID dışında çalışmaz.
  Adobe Digital Editions’ a ve cihazlarınızda bulunan E-Reader uygulamaları, ve e-ink cihazlarınıza mutlaka Adobe ID tanımlaması (Authorize-yetkinlendirme işlemlerini) yapmanız gerekmektedir.
  Cihazına Adobe ID ile giriş yapılamamaktadır, bu sebeple şifrelenmiş kitapları Kindle üzerinden okumanız mümkün değildir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri