D&R Siparişimi Teslim Etmiyor!

Fırat G. |

06.10.2013 tarihinde W037285435 sipariş kodu ile sipariş verdiğim iki adet kitap aradan 5 gün geçmesine rağmen hala sisteme girdiğimde tedarik sürecinde gösteriyor. D&R mağazasından gidip kolaylıkla alabileceğim bu iki kitap maalesef tedarik edilemiyor. Attığım maillere geri dönen yok. Müşteri hattını aradığımda dakikalarca bekletiliyorum. Sonunda kimseyle görüşemiyorum. Bu yapılan kesinlikle yasal değil.

Stokta olmayan bir ürünün alışveriş yaparken belirtilmesi gerekirken birde aramalarıma ve maillerime dönüş alamıyorum. Sipariş verildiği anda kredi kartından para tahsilini yapan bu firma siparişimin iptali için mail attığım zaman geri dönüş dahi yapmıyor. Yapılan çok büyük bir saygısızlık.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat G.
  02 Kasım
  21:20

  Hala para iadem yapılmadı ve maillerime dönülmüyor. Bu kadar kötü bir hizmet görmedim.

 • 25 Ekim
  14:05

  Sayın Müşterimiz,

  Size gönderdiğimiz mailimizde belirttiğimiz üzere paketinizin tekrar sevki için kargo firmasına yönlendirme yapmıştık. Paketinizin geri çekilmesi için kargo firması ile iletişime geçeceğiz, ancak işlemleri tamamlandı ise bu mümkün olmuyor. Eğer paket tarafınıza ulaşırsa teslim almayarak iade edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Fırat G.
  25 Ekim
  13:32

  Gerekli işlemlerin ne olduğunu çok merak ediyorum. Aradan 1 ay geçti ve siz bana işlemler başlatılmıştır diyorsunuz. Size daha önce de mail attığım gibi para iademin yapılmasını istiyorum. Çünkü kargo teslim için geldiğinde ben zaten adresimde bulunmuyordum ve size geri iade edildi o ürün.

 • 25 Ekim
  13:13

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri