D&R Siparişim Günlerdir Tedarik Edilmiyor!

Mehmet Zeki G. |

Birkaç gün önce D&R'ın online alışveriş internet sitesinden bir ürün sipariş ettim. Günlerdir kontrol etmeme rağmen hala tedarik edilmemiş! Eğer birkaç gün daha tedarik edilmezse siparişimi iptal edeceğim!

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Zeki G.
  22 Mayıs
  18:21

  Bugün de defalarca aradım D&R\'ı fakat ya bi saniye bekletiyorum diyerek yüzüme kapandı telefon ya da hiç açılmadı. Hem tedarik edemiyorsunuz hem de konuyla alakalı yardımcı olmuyorsunuz. Az önce Buff Absorbition\'a telefon ettim D&R\'a tedarik ettiklerini söylediler. Artık biraz elinizde dursun bir yıl sonra da kargoya verin kardeşim. Bir de para ödüyoruz bunlara ya! Göndermeyecekseniz telefon edin bilgilendirin. Ona göre başka bi yerden sipariş ederiz!

 • 21 Mayıs
  15:25

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafınıza iletildiği gibi siparişinize ait ürünün temin işlemi bugün tamamlanarak tarafınıza ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilecektir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Zeki G.
  21 Mayıs
  15:18

  Sorun falan çözülmedi! Arayıp yarın temin edilecek dediniz temin edilen bir şey yok. Sözde (!) müşteri hizmetlerini arıyorum böyle bir arama olmamış diyorlar. Beni arayan numarayı geri arıyorum yüzüme kapatıyorlar veya açmıyorlar! Nasıl bir şirketsiniz kardeşim siz? Bir daha bir şey sipariş edersem iki olsun!

 • 20 Mayıs
  11:49

  Müşterimizle görüşülerek konuya ilişkin sorun çözülmüştür.

 • Mehmet Zeki G.
  18 Mayıs
  21:41

  w090180715 sipariş numaram