D&R Siparişim Günlerdir Tedarik Edilemiyor!

Barış K. |

D&R'dan w084376041 sipariş No.lu ürünü sipariş ettim. Türkiye'de bütün internet siteleri 3 günde teslimat yaparken, D&R'dan ettiğim sipariş 5. gününde ve hala tedarik sürecinde. Müşteri hizmetlerine konuyla ilgili mail attım geri dönüş olmadı, telefonla aradım tedarikçi firmaya ilettik bizde bekliyoruz diyor, ne zaman gelir diyorum, ne zaman gelirse bizde bekliyoruz, bilmiyoruz diyor.

429 TL yatırdım, Free shipping ile Amerika'dan bu ürün 1 haftada zaten geliyor hem de 250 TL'ye. Stokta olmayan ürüne niye para verip sizi aracı yapıyoruz o zaman. Gider kendimde alırdım. Ki ürün İzmir'de mağazada var, onay ver gidelim mağazanızdan aynı fiyata alalım çözün artık şu işi. Güvendik. Ayıp!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  11:16

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinize ait ürünlerin temin işlemleri tamamlanarak kargo firmasına teslim edilmiştir. Kargo detaylarınız mail ile tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Barış K.
  22 Mayıs
  09:38

  Zaman geçirmekten başka bir şey değil. 2 gün oldu hala tedarik sürecinde git kardeşim şu mağazadan al siparişini daha fazla bekletmeyelim diyende yok. Bugünde sonuçlanmazsa iptal edeceğim siparişimi zaten.

 • 21 Mayıs
  10:51

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri