23 Kasım 2013

D&R Siparişim Bir Türlü Temin Edilemedi!

08.11.2013 tarihinde vermiş olduğum siparişin üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen henüz kitap siparişlerimden biri gelmedi. Bu konuda toplam 2 kere hatta biri daha dün müşteri temsilcileriyle görüştüm. İlk görüştüğüm siparişin geçen hafta için elimde olacağını söylemişti ve de bir sonraki konuştuğum temsilciniz siparişimin aciliyetini belirttiğini en kısa zamanda bana ulaşacağını söyledi.

Ama söylerken kendisi bile buna pek inanmıyor gibi konuşuyordu. Hatta yaptığı işten öyle bıkmış ve yorgun konuşuyordu ki açıkçası böyle bir insanın nasıl telefonda müşteri temsilciği yaptığına hala inanamıyorum.

Bir an önce siparişimin temin edilmesini istiyorum.

Yasmin 58 Okunma

Cevaplar

  • Yasmin30 Kasım 2013

    Mail gönderdim temin edilip edilmediği konusunda ona rağmen hala kargom gelmedi çok başarısız bir müşteriye geri dönüş çabası.

  • D&R Temsilcisi26 Kasım 2013

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön