D&R Siparişim Bir Türlü Temin Edilemedi!

Yasmin Ç. |

08.11.2013 tarihinde vermiş olduğum siparişin üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen henüz kitap siparişlerimden biri gelmedi. Bu konuda toplam 2 kere hatta biri daha dün müşteri temsilcileriyle görüştüm. İlk görüştüğüm siparişin geçen hafta için elimde olacağını söylemişti ve de bir sonraki konuştuğum temsilciniz siparişimin aciliyetini belirttiğini en kısa zamanda bana ulaşacağını söyledi.

Ama söylerken kendisi bile buna pek inanmıyor gibi konuşuyordu. Hatta yaptığı işten öyle bıkmış ve yorgun konuşuyordu ki açıkçası böyle bir insanın nasıl telefonda müşteri temsilciği yaptığına hala inanamıyorum.

Bir an önce siparişimin temin edilmesini istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasmin Ç.
  30 Kasım
  17:03

  Mail gönderdim temin edilip edilmediği konusunda ona rağmen hala kargom gelmedi çok başarısız bir müşteriye geri dönüş çabası.

 • 26 Kasım
  16:06

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri