D&R Sipariş Gönderilmiyor.

Soner T. |

17.04.2015 tarihinde site üzerinden verdiğim sipariş beş gün içinde tedarik ve gönderi olacağı bilgisine rağmen geçen on günlük sürede hiçbir şekilde gönderilmediği gibi en azından tedarik edilemeyeceği ve iptal edebilme seçeneği ile ilgili hiçbir bilgi de verilmeden öylesine sitede tedarik sürecinde diye bir ibareyle bekleyip duruyor. D&R yetkililerinin bu kadar vurdumduymazlığı müşteri hizmetleri anlayışıyla uzaktan yakından ilgisi olmayacak bir şekilde devam ediyor. D&R sadece müşteriyi mağdur etmek üzerine bir anlayışla çalışıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  19:54

  Sayın Müşterimiz,

  Konuya ilişkin bildiriminiz ilgili departmanlarımıza iletilmiş olup kendilerince değerlendirilecektir. Görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Soner T.
  28 Nisan
  15:44

  Size aktardığım şikayetin bir gün sonrasında tedarik sorunu nedeniyle siparişim iptal edildi ve ödeme iade edildi. On gündür hiçbir hareketin gerçekleşmemesi ardından sizin sayenizde olduğunu sanıyorum ancak denk mi geldi yoksa gerçekten sorunu sizin vasıtanızla aktarmak mı işe yaradı tam emin olamasam da dediğim gibi fikrim sizin sayenizde olduğundan yana:) teşekkür ederim Şikayetvar.com. Ama D&R müşteri ilişkilerini geliştirmeli ve tedarik edemeyeceği ürünleri sitesinden kaldırmalı.