D&R Şikayetime Ne Cevap Verildi Ne Ödeme Gerçekleşti!

Cihat Erhan K. |

6 Kasım 2013 Günü saat 19.15 Civarında D&R'nin internet sitesinden sepetimde olan 70,47 TL fiyatı olan 3 tane ürünü almak istedim. Kredi kartı bilgilerimi girdi ve uzun süre bekledikten sonra limit yetersizdir diye bir mesaj verdi. Limit olmaması imkansızdı çünkü sanal karttan kendim limit açtım. Dedim olabilir internetten dolayı bir sıkıntı olabilir. İnternet sitesinden mesaj attım cevap verilmedi. Ertesi gün aradım geri dönülecek dedi dönülmedi.

Tekrar web sitesinden mesaj yazdım gene cevap veren olmadı. Tekrar aradım. Size bilgi verilecektir aciliyetini iletelim vs dediler halen bir şey yok. 2. kez ödeme yaparak kitaplarımı aldım 1.yi iade edilecek diye bekliyorum. Hala ödeme yapılmadı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihat Erhan K.
  26 Kasım
  11:53

  Yanlış Hatırlamıyorsam "Site Kullanımı Hakkında" olan başlığınızdan.

 • 26 Kasım
  11:43

  Sayın Müşterimiz,

  Konuyla alakalı yardımcı olabilmemiz için web sitemizden hangi başlığı seçerek şikayetinizi ilettiğinizi göndermenizi rica ederiz.

  Aldığınız kart hatası ile alakalı olarak ise tarafınıza döneceğiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Cihat Erhan K.
  21 Kasım
  19:17

  Web sayfasından 2 kere mesaj attım. Ve Telefondan 2 defa müşteri hizmetleriyle görüştüm. Ve devamlı bana 1-2 güne döner ilgili birim dedikçe 15 gün geçti aradan halen hiç bir kimse dönmedi.

 • 21 Kasım
  10:06

  Sayın Müşterimiz,

  Bize sorundan hangi kırılımdan şikayetinizi ilettiğinizi aktarmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri