06 Mayıs 2013

D&R Satın Aldığım Online Hediye Çekini 1 Haftadır Kullanamıyorum!

Dr.com.tr internet sitesinden 29.04.2013 tarihinde 49,00 TL'lik hediye çeki satın aldım. Fakat o günden beridir bu çek, 'Hediye Çeklerim' kısmında yer almakla beraber, kullanılmış olarak görünüyor. Müşteri hizmetlerini iki defa aramama rağmen problem halen çözülmedi ve tarafıma dönüş de yapılmadı.

Satın alma tarihinde internet sitesindeki indirimli ürünlerden oluşturduğum sepetin tutarı da indirimlerin kaldırılması üzerine 48,01 TL'den 58,93 liraya yükseldi. Dolayısıyla buradan da bir zararım oluştu. Meselenin çözümü için gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

Abdullah 74 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 09 Mayıs 2013

    Firma, yolladığı mailde, hediye çekini, sitede kayıtlı olduğum mail adresine tanımlayacağını bildirdi. Fakat henüz ne eski ne de yeni D&R sitesinde tanımlı bir çek var. Problem hala devam ettiği gibi, iki gündür de mail yollanmadı.

  • D&R Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Yapılan kontrollerde hediye çekinizin tanımlı olduğu ve herhangi bir sorun olmadığı görülmüştür. Çekiniz başka bir mail adresinize tanımlı olup, konuyla alakalı bilgilendirme tarafınıza gönderdiğimiz mailde yapılmıştır. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön