D&R Paramı İade Etmiyorlar...

Umut Burçin Ç. |

Sevgililer günü öncesinde puzzle satın aldım. Sağ olsunlar günler geçmesine rağmen ürün yollayamadılar ve bende bu durumu öngörerek siparişimi iptal ettim. Sipariş iptali sonrasında iade işleminin 3-5 gün içerinde gerçekleşeceğini söylediler ancak, kart ekstremi defalarca kez kontrol etmeme rağmen her hangi bir iade gerçekleşmedi. Üstüne bir de mail atmışlar iade işleminiz yapılmıştır diye. Hani kontrol etmesek, bilgilendirme maili ile yutturacaklar. Müşteri hizmetlerini defalarca kez aradım görüştüm ancak nafile. Bir daha D&R'dan bir şey almak mı? Aman!

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut Burçin Ç.
  21 Şubat
  09:21

  Param iade edilmedi. Kesinlikle herkes duysun bilsin, D&R firması 3 kuruş paranın üstüne yatıyor ve para iadesi yapmıyor! Bu düpedüz dolandırıcılıktır. Yakışmadı D&R.

 • 26 Nisan
  16:13

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.
  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri