D&R Özentisiz Hizmet!

Volkan Ç. |

D&R firmasından w035923373 sipariş kodu ile 31.10.2014 tarihinde sipariş ettiğim Spigen marka cep telefonu kılıfım bana 8 gün sonra teslim edildi, 08.11.2014 tarihinde oldukça geç gelen bu ürünü teslim aldım ve rahatsızlığımı kendilerine bildirdim. Daha sonra kılıfımı denedim ve kılıftan kaynaklı problem dolayısıyla uyumsuz olduğunu gördüm. D&R müşteri hizmetlerini arayarak ürünü geri göndereceğimi bildirdim ve kendileri de iade veya değişiklik seçeneklerinden hangisini tercih ediyorsam bunu belirterek ürünü geri göndermemi istediler. İlk olarak değişiklik yapılmasını istedim, fakat 30 gün servis süresi olduğunu belirttiler. İade istedim hala beklemedeyim. Özentisiz bir site.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ç.
  02 Ocak
  09:21

  16 Aralık günü müşteri temsilcilerini aradım ancak hala geri dönüş yok ürün fazlasıyla deforme oldu zaten nasıl bir hizmet veriyorsunuz nasıl bir kurumsallık gerçekten şaşıyorum, hizmetiniz gerçekten berbat ötesi.

 • 16 Aralık
  12:43

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Volkan Ç.
  15 Aralık
  17:42

  Müşteri temsilcilerinden hala cevap yok ve ürün ile ilgili herhangi bir bilgi veren yok DR 20 TL ya kadar düştü ne yazık ki.