D&R Online Sipariş Sorunu.

Elif G. |

D&R sitesinden kitap siparişinde bulundum, kargoyu elime ulaştırmadılar. Kargonun şubesine gitmemi söylediler aracım yok oraya gidemem kapıya sipariş yazıyorsunuz diyorum. Sanki ben kargo firmasından alışveriş yapmışım gibi kargoyla çözün diye cevap veriyorlar. İşlerine gelmeyen bir adres olunca göndermiyorlar; Arayıp yardım istediğinizde de yapacak bir şey yok, kargoyla çözün cevabını alıyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif G.
  27 Eylül
  14:40

  Pardon sorunu çözmediniz ilgilenmediniz hatta aramadınız bile parayı geri iade edip başınızdan savdınız sadece artık asla D&R sitesini kullanmıyorum.

 • 27 Eylül
  14:14

  Sorun çözülmüş, müşterimize para iadesi yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Elif G.
  01 Temmuz
  12:39

  D&R a verdiğim siparişle ilgili sorun yaşadığımı sürekli yazıyorum ama çözüm yok. Bu seferde kargomu sormak için arıyorum. İlk konuştuğum kişi kargonuz verildi iki günde elinizde olur diyor; elime ulaşmıyor yine arıyorum. Bu görüştüğüm kişide hala depomuzda diyor. Sürekli yalan söylüyorlar hiçbir şikayeti takmıyorlar, çözüm üretmiyorlar. Sakın bu siteden alışveriş yapmayın!

 • Elif G.
  24 Haziran
  11:38

  Bir önceki şikayetimde D&R adresime kitapları göndermiyor yazmıştım; bu şikayeti alan D&R şu an sadece saçmasapan mailler göndererek beni oyalıyor. Çözüm yok sonuç yok; arama zahmetine bile girmiyorlar maille yok adreste cadde ismi belirttin adres gayet açık başka firmalar gönderiyor. Ayrıca kargo firmasından öğreniyorum ki para ödemedikleri için buraya göndermiyorlarmış ama bizden kargo parası alıyorsunuz.