D&R Online Satışlar Sorunlu

Nimet N. |

09.01.2014 tarihinde D&R online satıştan 6 adet kitap aldım. Ürün tutarı (79 tl) kredi kartımdan düşülmesine rağmen ne siparişim görünüyor ne de sipariş kodu. Ürünler sepette kaldı. Genel müdürlükten müşteri hizmetlerine kadar (telefon,mail vs..) kaç kişiyle iletişime geçip sorunumu
ilettim,ekran görüntülerini dahi gönderdim.

Fakat 12 gün geçmesine rağmen ne ücretini ödediğim kitapları gönderdiler ne de paramı geri iade ettiler. İlgilenmiyor, bilgi dahi vermiyorlar. Yaptıkları Tek iş insanları geçiştirmek.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nimet N.
  30 Ocak
  11:58

  en son kontrol ediyoruz demenizin üzerinden 6 gün geçti ama hala çözüm yok, hala çözüm yok. 6 gündür neyi kontrol ediyorsunuz anlamıyorum. daha önceki süreci de katarsak 21 gün...!

 • 24 Ocak
  10:24

  Sayın Müşterimiz,

  Konu ile ilgili kontroller devam etmektedir.Kısa süre içinde tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Nimet N.
  24 Ocak
  09:52

  benden mail yoluyla istenilen bilgileri iletmeme rağmen (üstelik ilk kez göndermiyorum) hala param iade edilmedi. sürekli ekran görüntüsü,mail adresi vs. isteniyor ama ortada bi çözüm yok. kendi paramın peşinde koşmaktan fazlasıyla sıkıldım. Herşey ortada; sisteminiz sıkıntılı. bunu kabullenmek ve SİZİN OLMAYAN parayı iade etmek neden bu kadar zor ona da anlam veremiyorum.

 • 21 Ocak
  15:37

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri