12 Kasım 2015

D&R Online Alışverişimle İlgili Sorun Var!

D&R online mağazasından okuldaki öğrencilerimiz için hediye kitap seçtik ve sipariş verdik. Özel okul olarak da fatura adresini ve vergi dairesi bilgilerini verdik. Yani faturanın ayrı kesilmesini gerektiren durumlardan. Ürünler elime ulaştı. Sorun yok. Ancak fatura elime ulaşmadı. Faturanın hangi adrese gönderildiği konusunda bilgi almak için aramadığım D&R numarası kalmadı. Kişilere ulaşamadığım gibi, bağlantı kurabildiğim tek kişi de ne ismini verdi ne de herhangi bir bilgi. Beni başka bir numaraya yönlendirdi. O numaraya da doğal olarak ulaşılamıyor. Eski devlet dairesi mantığı bu. D&R' da neler oluyor? Muhatap olabileceğimiz yetkili istiyoruz.

Hilal 177 Okunma

Cevaplar

 • Hilal 25 Kasım 2015

  İlginize teşekkür ediyorum. Ancak bu süreç çok uzun bir süreç değil mi? Eğer "Fatura ayrıca adrese gönderilsin" seçeneğini işaretlediysem dediysem bu kadar süre sonra mı gönderimin olması gerekiyor? Üstelik hala 10 gün daha beklemem gerekiyor fatura için, bana verilen cevap bu... Yani sorun da burada yaptığım işlem doğru ama bu sürecin uzun olması benim değil D&R ın problemi. Niçin sorun değilmiş gibi davranılıyor?

 • D&R Temsilcisi25 Kasım 2015

  Sayın Müşterimiz, Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Hilal 20 Kasım 2015

  Defalarca ilettim ama yine ileteyim. w152990310 ilginize teşekkür ederim.

 • D&R Temsilcisi20 Kasım 2015

  Sayın Müşterimiz, Siparişinizi kontrol edebilmemiz adına W ile başlayan 10 haneli sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön