D&R Ön Siparişle Aldığım Ürünün Hediyesini Göndermedi!

Samet A. |

04. 10. 2013 14:49:02 Tarihinde ön siparişle aldığım Assassins Creed IV Black Flag PC (Ön Sipariş T-Shirt Hediyeli) W022789236 sipariş numaralı ürünüm bana ulaştığında ön sipariş hediyesi olan T-Shirt hediyesi bana ulaşmamıştır. Konu ile ilgili müşteri hizmeti yetkililerine 3. kez ulaşmama rağmen sorunun çözümü konusunda en ufak bir yardım alamamış olup konuşma tarzlarında müşteriyi yatıştıracak yada güven verecek şekilde olmamıştır.

D& R gibi büyük bir uluslar arası firmada karşılaştığım bu rahatsız edici durumun giderilmesi konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet A.
  14 Aralık
  16:27

  hala sorunum çözülmedi sorun devam ediyor kimse ne arıyor nesoruyor bu firma ile tüm ilişkilerimi bitiyorum bunu geren duyan samimiyetime inanalardında öyle yapması dilegi ile

 • Samet A.
  03 Aralık
  15:53

  işlemler başlayalı 1 haftadan uzun bir süre geçmiştir hala arayan yok müşterei temsilciliğiniziz 4. kez aramamarağmen sonuca ulaşamadım hala tshirt hediyem gelmedi!!!!!!!!!!!

 • 03 Aralık
  11:31

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri