D&R Oluşmayan Siparişe Çekilen Tutar!

Çağrı İ. |

31.03.2016 tarihinde D&R web sitesi üzerinden 109,20 TL' tutarlı alışveriş yaptım. Kredi kartı hareketlerimde işlemin oluştuğunu görmeme rağmen siparişin oluşmadığını gördüm. Bunun üzerine 3 defa web sitesi üzerinden yazılı, 3 ya da 4 defa da herhangi bir hizmet verdiklerini söyleyemeyeceğim müşteri hizmetlerini aracılığıyla sözlü olarak durumu belirterek tutarın iadesini talep ettim.

Kredi kartı ekstresi görüntümü istediler gönderdim, size geri dönülecek dediler bekledim. En son 5 Mayıs tarihinde üyelik e-posta adresime şikayetimle ilgili e-ileti göndererek üyelik adresimi öğrenmek istediler dalga geçer gibi. Bugün itibariyle siparişimin oluşmaması ama bedelini ödememin üzerinden 2 ay geçmiş bulunuyor. Kurumsal izlenimi bırakan bu kurumdan bir personel siz bizi 3 er 4 er defa aramış, yazmışsınız sorun nedir diye dönmedi. Bakalım ne zaman iade edecekler?

Etiketler :

Fiyat - Ödeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağrı İ.
  13 Haziran
  08:18

  06 Haziran 2016 tarihinde D&R Müşteri Hizmetlerinden üyelik mail adresim istendi ve aynı gün bilgiy paylaştım kendileriyle. Yine 2 ay daha bekleyeceğiz sanırım. Bu kadar ciddiyetsiz bir kurumla karşılaşmamıştım daha önce

 • 06 Haziran
  13:39

  Sayın Müşterimiz,

  Konuya ilişkin bildiriminiz ile ilgili tarafınıza mail gönderilmiştir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri