29 Ağustos 2013

D&R Ödeme İadesi!

Siparişimi tedarik edemediğiniz için iade etmeniz gereken tutar, defalarca mail atmama, internet sitenizden yazmama, 3 defa tel.ile aramama rağmen 14 gündür hesabıma gelmedi. Telefon ile aramamda daha önce mail atmış olmama rağmen Iban bilgilerimin mevcut olmadığı söylendi, 2.aramamda iletiyorum, hemen bugün iadeniz yapılıyor denildi, 3.aramamda artık bir daha sizi aramak istemiyorum. Lütfen sonuçlandırın işlemimi dedim, "size mutlaka dönüş yapılacak" denilmesine rağmen ne arayan var ne de soran.

Bunun dışında atmış olduğum mailler, siteden yazdıklarımı hiç anlatmıyorum bile. Telefonda ses yükseltmeden, bağırıp çağırmadan, bir yerlere şikayette bulunmadan işlem yaptıramayacak mıyız biz?

Gülşah 91 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah 02 Eylül 2013

    Şikayet konusu ile ilgilenildiği söylenilmesine rağmen hiçbir gelişme yok. bir telefon ile arayıp kusura bakmayın şu tarihte iadeniz yapılacaktır bile diyemediler halen bekliyorum bu hafta da iade işlemi gerçekleşmezse yasal yollara başvuracağım.

  • D&R Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön