D&r Müşteriyi Önemsememesi ve Tedarik Sorunu!

Mehmet Barış Ç. |

25 Ağustos 2016 tarihinde D&R internet sitesi üzerinden çok beğendiğim ve almak istediğim Urbanears markasının Zinken modeli kulaklık sipariş ettim. Söz konusu kulaklık D&R'da diğer yerlere göre çok daha uygun fiyata satılmaktaydı bende www.dr.com.tr üzerinden siparişimi verdim ancak aradan 7 gün geçtikten sonra 1 Eylül'de şans eseri mail hesabıma giriş yaptığımda D&R'dan gelen bir mail gördüm ve içerik olarak sadece siparişimin iptal olduğu yazıyordu, bende müşteri hizmetlerini aradım tedarik edemediklerini kendi depolarında son 1 tane olduğunu onu da benden önceki müşteriye sattıklarını söylediler! Eğer benden öncekine satıldı ise internet sitenizde neden satışını yapıyorsunuz?! Hadi bunu geçtim eğer ben mail hesabıma girmesem halen kulaklığı bekliyor olacaktım, evet mesaj atmak çok zor. Hadi bunu da geçtim ben o kulaklığa sipariş vermiş olduğum fiyata sahip olamayacağım.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  11:38

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için bilgi@dr.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri