20 Ocak 2014

D&R Müşteri Hizmetlerinin İlgisizliği

14.01.2014 tarihinde sipariş çıkma esnasında banka onay kodunu müteakip D&R sitesi sayfa yeniledi ve sipariş tamamlanamadı. Fakat ücretin ödemesi banka tarafından yapılmıştır. Ben de 107.43 liralık ödemeye karşılık sepetimdeki ürünlerin tedarikini istedim müşteri hizmetleri departmanından halledeceklerini söylediler 2 iş günü içerisinde fakat herhangi bir sonuç alamadım. Beni aramaları gerekirken herhangi bir arama yapmadılar.

Ben cuma günü tekrar aradığımda benden kendi hataları olmasına rağmen banka dekontlarımı istediler. 19.01.2014 tarihinde tekrar aradım ve dekontları gönderdim. Mağduriyetimi en kısa zamanda gidereceklerini söylediler. Tabii benden aldıkları parayı geri yatırarak.

Tc 71 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön