D&R Mağazaları Elektronik Üründe Ne İade Ne Değişim Yapmıyor!

Akıner Ç. |

28 Aralık 2014 günü, D&R Bağdat Cad. No.: 410/2 Mağazasından "jbl Charge 2" bluetooth hoparlör satın aldım. Evde ürünü ambalajını son derece düzgün olarak açtım ve ürünü denedim ama ses seviyesi beni tatmin etmedi, yetersiz buldum ve bu sebeple iade etmek için tekrar paketledim ve kaldırdım.

Ben iade alırlar sanıyordum aksi hiç aklıma bile gelmemişti. Koskoca D&R diyorum birçok kurumsal marka yıllardır "koşulsuz iade" alıyor. Yolum düştüğünde 9 Ocak 2015 cuma günü aynı mağazaya iade talebinde bulundum. Bizi yarın arayın merkezle konuşup bilgi verelim dediler. Ertesi gün aradığımda "ürünle ilgili herhangi bir iade, değişim yapamayacaklarını" bildirdiler.

Etiketler :

Ürün İade Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akıner Ç.
  24 Ocak
  19:24

  19 Ocak pazartesi müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşma ile ilgili mağazaya yönlendirildim ve mağazayla telefonla görüştüm ürünü tekrar getirin bakalım cevabı geldi ve bende şehir dışında olduğum için ürünü arkadaşıma gönderdim ve o suadiye mağazasına iletti 24 Ocak 2015, ve yine iade alınmadı ürün.

  Bu defa neden alınmadı çünkü merkezin buradaki şikayet yazıma verdiği olumsuz cevaba güvenerek alamayacağını beyan ettiler.

 • Akıner Ç.
  24 Ocak
  19:20

  Sayın D&R sizi şiddetle kınıyorum!
  Özetle, 28 Mayıs 2014, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında sahip olduğumuz 14 günlük cayma hakkı süresi içinde ilettiğim ürünü iade alınmamıştır.

 • 19 Ocak
  09:52

  Sayın Müşterimiz,

  Ürününüz niteliği itibari ile iade ve değişimi gerçekleştirilmeyecek ürünler arasında yer aldığından iade veya değişim talebinizi gerçekleştiremiyeceğimizi bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Akıner Ç.
  19 Ocak
  01:46

  Firmaya telefonla da ulaşıp şikayet kaydı bırakmıştım, 3 gün oldu hiç ses seda çözüm arayan soran yazan yok. Bu siteye güvenmiştim demek ki burada hikaye.