06 Şubat 2014

D&R Kusurlu Ürün Değişiminde Kargo Bedeli Aldı

W066684705 no'lu siparişimle gelen Avrupa Seks ve Korku Sineması belgesel kitabın baskısı hatalı çıktı. Getiren Yurtiçi Kargo ben ürünleri incelerken gittiği için Aras Kargo'yla değişime gönderdim. Depo almamış, Yurtiçi Kargoyla anlaşmalıyız başkasıyla gönderirseniz kargo ödersiniz demişler. Zaten göndermişiz, mecburen ödedik. Böylece ürün, etiketinden daha pahalıya çıktı. Ne D&R sitesinde ne sözleşme metinlerinde iade kargo firmasından tek kelimeyle bahsedilmiyor.

Müşteri hizmetleri hiç bir şey yapamayız dedi. Siteye yazdım cevap bekliyorum. Firmaya yakışmadı bu amatörlük. Bilsem bile şehrimde Yurtiçi kargo olmasa ne yapacaktım? D&R'ı bu haksız uygulaması nedeniyle kınıyorum. Öf!

Lami 187 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

  • Lami13 Şubat 2014

    Sözkonusu şikayetimle ilgili telefonla ulaşım almadım. e-postayla ürün bedelinin tarafıma iletileceği bildirildi. Arayıp ürünün geri alınmasını değil, değişimini istediğimi belirttim. Ürünün sağlanmasıyla ilgili bir problemden dolayı değişim yapamadıklarını belirttiler. Para iadesi bekliyorum. Ankara Anka-Mall mağazasında dün ürünün aynısından gördüm. Kendilerine hatırlattım internet mağazaları farklıymış "oradan alın"dediler! Kısacası problemim istediğim biçimde çözümlenmedi. Telefon ve kargo masraflarıyla birlikte ürün bedeli kadar bir param heba oldu, havanda su dövdük.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön