19 Kasım 2015

D&R Kulaklık İade Alınmıyor.

D&R internet mağazasından Philips marka kulaklık aldım. Ürün geldiğinde kutusundan sadece yuvarlak bir bandı keserek itinayla çıkardım fakat sitede yeterli bilgilendirme olmadığı için o anda mikrofonun olmadığını fark ettim. Bunun üzerine ürünü iade ettim fakat kutunun açıldığı gerekçesiyle ürünü bana geri göndermişler üzerine kutu açıldığı için iade olmamaktadır diye bir not kağıdı yapıştırarak.

Müşteri hizmetlerini aradım 15 gün içinde her türlü cayma hakkım olduğunu ürünün kutusunu sağlam yolladığımı fakat kutunun hafif ezilmiş olarak geri geldiğini ifade etmeme rağmen ürünün aynı şekilde iade alınmayacağını söylediler. Ürünü tekrar yolluyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Fatih 155 Okunma

Cevaplar

  • Fatih27 Kasım 2015

    İkinci kez ürünü göndermeme rağmen ürünün iadesi yine yapılmadı. Konuyu tüketici hakem heyetine taşıyacağımdan emin olabilirsiniz... 10 yıldır internet alışverişi yapan biri olarak sizin kadar kötü bir firmaya hiç denk gelmemiştim. İnternet alışverişinde tanıdıklarımın referans olarak bana geldiklerini düşünürsek sizi kesinlikle kötüleyip her ortamda insanların sizden alışveriş yapmasını engelleyeceğim...

  • Fatih20 Kasım 2015

    Anlamsız bir gerekçe sunmuşsunuz. Paketi açılmadan ürünün mikrofonunun olmadığını nasıl anlayabiliriz. Hem mikrofonu olmadığına göre yetersiz bilgilendirme nedenli ayıplı sayılmaz mı? Birçok sitede ambalajı açılmış bile olsa iade alınırken ki birkaç kez iade ettim, kanunen sizin üstünlüğünüz mü var ki iade almıyorsunuz. Anlaşılan tüketici hakem heyetinde görüşeceğiz. Ama sizden bir daha kalem dahi almayacağım gibi hiçkimseye de aldırmayacağım. İnternet alışverişinde bütün çevrenin bana danıştığını düşünürsek. Sizin gibi bir firmaya gerçekten yakışmadı. Aynı grubun üyesi Hepsiburada asla böyle bir şey yapmadı. Sevgili şikayetvar çalışanlara size de şimdiden teşekkür ederim.

  • D&R Temsilcisi20 Kasım 2015

    Sayın Müşterimiz, Elektronik ürünlerin ambalajının açılması durumunda iade/değişim işlemi yapılamamakta, ancak ürünün ayıplı çıkması sebebiyle teknik servise gönderilebilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön