Songül T. Teşekkür Mesajı

tşk ederim sevgiler

D&R Kitabıma Ulaşamıyorum!

Songül T. |

Evrenin İlahi Dili kitabımı e kitap işaretlemişim diye eve gönderilmedi. Ama ben hem eve hemde netten okuyabileceğimi düşündüm. Bugün diğer kitaplarım geldi diğer bahsettiğim kitabım gelmedi. bahsedilen program çalışmıyor. Yani e kitabımı indiremiyorum. Ben hem indirmek için niçin tutup da 6 TL vereyim ki? Onu hiç anlamadım. Mağdur oldum hiç yoktan. Müşteri temsilcisini aradım indirmek zorundasınız, indiremem diye bir şey söz konusu olamaz dedi.

Başından özetle attı beni. Üstünün parasını vereyim, evime gönderin dedim. Yine mağduriyetim giderilmedi. Benim gibi birçok insanı da mağdur olduğuna inanıyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum en kısa zamanda.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Songül T.
  02 Aralık
  16:57

  tşk ederim sevgiler

 • 02 Aralık
  11:30

  Sayın Müşterimiz,

  Mail adresiniz üzerinden tarafınızla iletişime geçeceğiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Songül T.
  27 Kasım
  18:40

  bilgisayarıma indirmek istemiştim. sizin tarif ettğiniz yönergeleride izledim ama maalesef başarılı olamadım. herkes bilgisayardan anlayamayabilir. ve maalsef bende anlamıyırm.cevapladığınz icin tşk ederim

 • 27 Kasım
  14:18

  Sayın Müşterimiz,

  Ürün e kitap olduğu için kargoya verilmemekte, sitemizden indirmeniz gerekmektedir. E kitabınızı nasıl indireceğiniz konusunda destek olabilmemiz için kitabınızı hangi cihazınıza indirmek istediğinizi iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • 26 Kasım
  15:59

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri