D&R Kendi Kurallarına Uymuyor!

Ali Rıza K. |

14 Ekim 2015 tarihinde D&R internet sitesinden kitap siparişi verdim. Aynı günün akşamı siparişte değişiklikler yapmak için verdiğimiz siparişi iptal edip, yeni bir sipariş verdik. Sitenin kuralları arasında "Tedarik sürecindeki siparişler iptal edilebilir, kargoya verilmiş ürünlerin sipariş iptali ancak kargonun teslim alınmaması ile olabilir" yazıyordu.

Ben siparişi "Tedarik sürecinde" iken iptal ettim, ama sabah kargoya verildi maili aldım. Müşteri hizmetlerini aradım ama çok mekanik bir yaklaşım sergilediler. Kendi kurallarına uymayan bu firmadan siparişimin biran önce iptal edilmesini istiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Rıza K.
  22 Ekim
  10:08

  Daha önce; siparişimin henüz kargoya dahi verilmeden önce iptal formu doldurmuş olmama rağmen, cevap dahi yazılmadı. Göndermiş olduğunuz her iki siparişe ait kargoları teslim almadım, her iki siparişiminde iptalini ve para iademin bir an önce yapılmasını talep ediyorum.
  Buraya cevap yazıp ilgili firma görüntüsü veriyorsunuz ancak, 1 hafta önce yazıp gönderdiğim iptal formuna cevap dahi yazmadınız.

 • 17 Ekim
  15:48

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle yaşanan aksaklık için özür dileriz.
  Konuya ilişkin gönderim sağlandığı için iptal işlemi gerçekleştirilememiştir. Dilerseniz, ürünü/ ürünleri kabul etmeyerek konuyu anlatan bir not ile bize tekrar ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
  Bu şekilde ürünler tarafımıza ulaştırıldığında en kısa zamanda işlemleriniz tamamlanarak tarafınıza bilgi verilecektir.
  Siparişinizin durumuna ilişkin Yurtiçi Kargo'nun sitesinden sorgulama yapabileceğiniz kargo gönderi numaranız 170983308156'dir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Ali Rıza K.
  16 Ekim
  15:41

  buyurun: sipariş numaram
  w174420358

 • 16 Ekim
  15:28

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinizi kontrol edebilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri