19 Mart 2014

D&R Kafasına Göre Sipariş İptali Yapıyor

10 Mart tarihinde internet sitesi üzerinden 3 adet plak aldım. 2 tanesi 1 hafta sonra elime ulaştı. Günlerce beklememe rağmen diğer plak için önce parçalı sevkiyat yazdılar. Sonra tedarik edilememiştir diye iptal etmişler. Bu nasıl bir ciddiyetsizliktir ki, elinizde olmayan ürünü satabiliyorsunuz. Velev ki sattınız, bu nasıl bir saygısızlıktır ki, benim onayım olmadan sadece 2 tanesini gönderip diğerini iptal ediyorsunuz?

Bana sipariş ettiğim diğer ürünü de gönderin, ya da diğer 2 plağı da geri alın. Lütfen ama lütfen bana bu mesajı göndermeyin. "Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır."

Burak 110 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi20 Mart 2014

    Sayın Müşterimiz, Perakendecilik sektöründe hizmet verdiğimiz için verdiğimiz stok bilgilerinin değişken olduğu hususunu bilgilerinize sunarız. Gün içerisinde stoklarımızda tükenen bir ürün tedarikçiden yada alternatif kanallardan temin edilmeye çalışılmaktadır. Temininde sorun olması durumunda ise iptal yoluna gidilmektedir. Ürün temini ile alakalı yaşadığınız bu durum nedeni ile özür dileriz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön