D&R İnternetteki Siparişim Hala Kargolanmadı!

Duygu B. |

01.10.2013 tarihinde almış olduğum 2 adet aynı kitap, 4 gün geçmiş olmasına rağmen, hala tedarik sürecinde olduğu belirtiliyor. Telefon açıp görüştüğümde ise depodan vs yerlerden gelmesini beklediklerini ilettiler. 2 adet aynı kitaptan bulundurulması çok mu zor? Kurumsal bir şirket olan D&R 'a hiç yakışmadı. Ödemesini gerçekleştirdiğimiz ürünlerde bu tür sıkıntılar yaşamak hiç hoş değil.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu B.
  11 Ekim
  10:09

  O kadar telefon açmış olmama rağmen çözüme ulaştırmayıp, şikayet edince hemen çözümlemeye çalışması ve ürünü eksik göndermiş olması benim için D

 • Duygu B.
  08 Ekim
  11:11

  Aradım görüştüm. Sipariş vereli bir hafta olduğunu belirttim. Yine; "Depomuzda yapılan iyileştirme çalışması nedeni ile ürünlerinizin sevk süresi uzadı" dediler. işin o kısmı benim maduriyetimin sebebi olamaz ki, beni ilgilendirmez...

 • 08 Ekim
  11:07

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri