D&R İnternet Satışında Ayıplı Hizmet.

Erkin A. |

12.08.2015 tarihinden internet üzerinden vermiş olduğum sipariş 18.08.2015 tarihinden halen tedarik sürecinden olarak göstermektedir. İşin aciliyetini belirtmiş olmama rağmen hiçbir işlem yapılmamış müşteri hizmetlileri tarafından geçiştirilmiş bulunmaktayım. Tedarik süreci 1-5 gün arasında yazmasına rağmen bugün hiçbir işlem bulunmamakla beraber umursamaz tavırlar insanı sinirlendiriyor. İnternet üzerinden vermiş olduğunuz bu hizmetin ayıplı hizmet olduğu belirtir ve belirtiğiniz günler içinde tedarik edemeyeceğiniz ürünün satışını yapmamamızı öneririm. İnternet üzerinden almış olduğum bu ürünün 19.08.2015 tarihinde elimde olmaması durumunda hakem heyetine başvuru yapacağımı bildiririm.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkin A.
  21 Ağustos
  16:10

  Önemli olan iptali sağlamış olmanız ve para iadesi yapmış olmanız değil. 1-5 gün içinde ürün tedarik edilir yazılmış ve bende ona güvenerek bir hediye aldım. Ancak 8 gün oldu ve hala ürünü tedarik edemediniz. Madem belirttiğiniz gün teslim edemiyorsunuz neden süre belirtiyorsunuz. Ben bu konunun peşini bırakmıyorum ve hala sizden şikayetti olduğumu ve Ayıp Hizmet verdiğiniz için tüketici haklarımı arayacağımı bilmenizi isterim.

 • 21 Ağustos
  15:05

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminize ait siparişinizin talebiniz doğrultusunda iptali sağlanmış ve ücret iadeniz 20.08.2015 tarihinde sipariş verdiğiniz kartınıza yansıtılmıştır.
  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Erkin A.
  20 Ağustos
  12:44

  w043506953

 • 20 Ağustos
  12:05

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinizi kontrol edebilmemiz için W ile yada 399 ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.


  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hİzmetleri