D&R İnternet Alışverişinin İade Edilmemesi!

Cihangir A. |

Tek cümleyle özetlemem gerekirse "uzak durun ". Sitelerinden aldığım LG yazıcıyı beğenmediğim için iade etmek istedim. Kanunen de 14 gün içerisinde zarar vermediğim bir ürünü iade hakkım var.

Fazla uzatmayacağım telefonla görüşerek ürünü gönderdim. 1 hafta haber gelmeyince aradım 20 iş günü içinde size bildirilecek ama biz hiç o kadar uzadığını görmedik dendi. 2 Ocak'ta gönderdiğim ürün bugün 30'u olmasına rağmen iade edilmedi. En komiği şimdi geliyor dün aradığımda müşteri hizmetleri bana aynen şu cümleyi kurdu "siz bize ürün mü gönderdiniz" tam 1 ay oldu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  13:38

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • 04 Şubat
  13:32

  Sayın Müşterimiz,

  Sistemimizde siparişinizin kontrolünü sağlayabilmek adına siparişinize ait W ile başlayan sipariş numarasını tarafımıza iletmenizi rica ediyoruz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri