D&R İade Ücretinin Ödenmemesi!

Nilay K. |

1 ay önce iade ettiğim bir kitabın 25 TL iade ödemesini en geç 10 iş gününde yapılacaktır mailleri gelmesine rağmen yapmadılar. 2 kere sitelerinden mesaj attım dönüş yok. Müşteri hizmetlerine zaten hiç ulaşılamıyor, en son 20 dk telefonda bekleyip kapattığımı hatırlıyorum. Çok büyük bir para değil ama kütüphanemin bütün kitaplarını aldığım bu firmadan bu şekilde bir durumun içinde olduğum için üzgünüm. Ücreti iade etmesinler istemiyorum artık. D&R bir anda bitti gözümde artık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  17:09

  Sayın Müşterimiz,

  Konuya ilişkin iade ödemenize ait dekontunuz mail ile tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Nilay K.
  14 Kasım
  14:59

  Kartıma yansıtıldığını söylüyorsunuz ama yansıyan bir iade yok. Degalarca bu yonde müşteri hizmetleri ile görüştüm ve evet muhasebeden bilgi aldık bir hata olmuş iadeniz yapılacak gün içinde denildi. Ama iade yok hala. Lütfen cevap verirken daha detaylı arastırın ve konuyu bankaya atmayın. Etrafımda çok kişi aynı durumda. Hepsinde mi banka sorunlu. İadenin yapılmasını talep ediyorum hakkım olarak. Artık farklı yollardan görüşmelere gidecek konu. Burada tutar önemli değil davranışınız çok kötü.

 • 14 Kasım
  11:30

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinize ilişkin ürününüze ait ücret iadeniz 23.09.2015 tarihinde sipariş verdiğiniz kartınıza yansıtılmıştır. Detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Nilay K.
  12 Kasım
  22:24

  w123529279 sipariş kodum. Size bu şikayeti yazdıktan sonra 3 kere çağrı merkezi ile görüştüm. Hepsi bir problem var gün içinde yatacak iade deyip çözüm bulamadılar. Hala para yardımı. 25 TL için beni 2 aydır uğraştırıyorsunuz.

 • 12 Kasım
  10:11

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinizi kontrol edebilmemiz adına W ile başlayan 10 haneli sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri