06 Şubat 2016

D&R Hediye Kartı Uygulaması!

Daha önce aldığım hediye çantayı iade ettim ve fiyatı 210 TL civarındaydı, 10 TL hediye kartı olmadığı için üzerini de tamamlayarak 100 TL, 100 TL ve 25 TL'lik 3 adet hediye kartı verdiler. (halbuki bir çok firma 1 adet kart verip içine ne kadarlık bir iade yaparsanız o kadar miktarda yükleme yapar, limitli kredi kartı gibi). Kartlarımı internette de kullanabileceğimi söylediler. Web sitesi üzerinden 299 TL'lik bir ürün satın almak istediğimde 3 adet kartı aynı anda kullanamadığımı öğrendim ve gün aşırı müşteri hizmetlerini aradım. (1 haftayı geçti)

1.Bu 3 ayrı karta yüklenen paralar D&R firmasının bana hediyesi değildir.
2.Bu 3 karta yüklenen paralar ayrı zamanlarda ayrı olarak alınmış ürünler değildir. Tek seferde alınmış bir ürünün yasal cayma hakkı süresi içinde iade edilmiş bedelidir. Bu kartların tek bir hediye çekine ya da indirim kuponuna dönüştürülmesini talep ediyorum.

Kıvanç 1.020 Okunma

Cevaplar

 • Kıvanç10 Şubat 2016

  :))) yok saymaya ve görmezden gelmeye devam... .Helal olsun, bu sitedeki diğer sikayetlerin hakkini vermek için caba mi harciyosunuz yoksa şirket kulturunuz bu mudur karar veremiyorum!

 • Kıvanç09 Şubat 2016

  Ayrıca mağaza yetkilileriniz, web sitesi işletmesi ile mağaza işletmelerinizin ayrı olduğunu söylediler. Bu sebepten tüketiciyi mağdur edemezsiniz.

 • Kıvanç09 Şubat 2016

  Ayrıca, mağaza yetkilileriniz, web sitesi işletmenizle mağaza işletmelerinizin de ayrı olduğunu söylediler. Bu durumda da tüketiciyi mağdur edemezsiniz.

 • Kıvanç09 Şubat 2016

  Web sitenizde tek kart kullanımı kuralı (!), benim size iade ettiğim ürünün parasını 3 bölerek verilirken mağaza yetkilileriniz tarafından söylenmedi. Söylenmiş olsaydı ürünün bedelinin iadesini talep ederdim. Madem ben size tek ürün verdim, siz de bana tek kart vermelisiniz. Bunun kuralı, tek taraflı olarak konulamaz. İstanbul'daki farklı mağazalarınıza gittiğimde mağaza müdürleriniz 250 TL'lik kartların olduğunu ancak kendilerine bir süredir gönderilmediği söylediler. Diğer bir konu ise, benzer bir şikayette bulunan, güvan B isimli Şikaytvar.com kullanıcısının (6 gün önceki şikayeti) şikayeti ile ilgili işlemlere başlandığını yayınlamışsınız.

 • D&R Temsilcisi09 Şubat 2016

  Sayın Müşterimiz, Sitemizde tek alışverişte tek kart kullanılabilmektedir. Dilerseniz kartlarınızı toplu olarak mağazalarımızda kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön